Skip to content Skip to footer

DEFORMASYON TEKNOLOJİSİ

DEFORMASYON TEKNOLOJİSİ İÇİN GÜRÜLTÜ AZALTICI SİSTEMLER HAKKINDA

Özellikler

Elbette, şirketinizdeki gerekli güvenlik sistemlerine uygun olarak, şekillendirme teknolojisi alanındaki tüm gereksinimleri karşılayan FAIST, son derece gelişmiş gürültü koruma sistemleri sunmaktadır.

Özellikle gürültü önleme sistemlerimiz, üretiminizdeki düşük frekanslı ve dürtüsel gürültü kaynaklarını kapsamaktadır. Titreşimi ve yapıdan kaynaklanan gürültüyü önlemek için bileşenlerin tamamen ayrılmasına FAIST özellikle dikkat etmektedir.

Şekillendirme teknolojisi alanında gürültü koruması için hedeflenmiş çözümler ve konseptler üzerinde çalışan FAIST, malzeme, üretim ve gürültü koruma montajındaki maliyetleri azaltmayı mümkün kılar.

Şekillendirme teknolojisi için kullanılan bu ses yalıtım teknolojisi, basım alanındaki AB Direktifi 2003/10 / EG’ye uymayı mümkün kılmaktadır.

Montaj süresi, şekillendirme teknolojisi için gürültü önleyici kaplamanın modüler tasarımı ile büyük ölçüde azalır. Bu, preslerin duruş sürelerini belirgin şekilde kısaltır ve bu da müşteriler için gerçek maliyet tasarruflarını temsil eder.

  • Özel olarak uyarlanmış gürültü kontrol konseptleri,
  • Mükemmel form, mükemmel fonksiyon,
  • Modüler montaj.