Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Star Teknİk

endüstrİyel test sİSTEMLERİ

Star Teknik firması 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Kalite-Kontrol Ekipmanları Endüstriyel Test Sistemlerinin satış ve satış sonrası servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Müşterilerine sunduğu bu hizmetleri hayata geçirirken deneyimli ve bilgili mühendis kadrosundan yararlanan şirketimiz, bu sayede sektöründe öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

tecrübe
8080+
personel
8080+
satış sonrası hİzmette

Kalİte ve Yüksek Teknİk pErformans

İşinin önemli parçasının satış sonrası hizmet olduğuna inanan Star Teknik, kaliteyi ve yüksek teknik performansı bir arada sunan firmalar ile çalışarak ve tüm süreçlerde müşterilerine kesintisiz destek vererek memnuniyeti garanti altına almayı hedeflemektedir.

Star Teknik firması bütün bu hizmetleri sunarken çoğunluğu mühendislerden oluşmuş satış ve satış sonrası servis kadrosuna gerekli eğitimleri alanlarındaki ilgili firmalarda aldırmış olup, müşterilerden gelen cihaz ve servis taleplerine en doğru ve müşteri odaklı çözümler sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Star Teknik merkez ofis olarak İstanbul, Koşuyolu’nda faaliyetlerine devam etmektedir. İstanbul Merkez ofisine ek olarak Ankara da hizmet veren satış ve servis personellerimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, sunduğu güvenilir hizmetleri sayesinde başta savunma , havacılık ,otomotiv ,beyaz eşya ,demir-çelik, kompozit, plastik, kauçuk , tekstil endüstrileri , üniversiteler ve araştırma merkezleri olmak üzere ‘’ Ürün Testlerinizde Doğru Çözüm ‘’ sloganımız ile , siz değerli müşterilerimizin başarılarına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

geçmİşten BUGÜNE

STAR TEKNİK

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.